Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Platina siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Netto gewicht | 39,7 kg |
| Bovenste buste | 82,5 cm |
| Onder buste | 63,5 cm |
| Taille | 62 cm |
| Heup | 95,5 cm |
| Schouder breedte | 40,5 cm |
| Arm lengte | 66,5 cm |
| Handlengte | 18,5 cm |
| Been Lengte | 76cm |
| Voet lengte | 23,5 cm |
| Vagina Diepte | 17,5 cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.