Beschrijving
Over haar
De nieuwe beste vrienden voor de lol onthullen – De Sex Doll Rough, Fatty Patty Love Doll en Gabriel Male Sex Doll. Deze hoogwaardige liefdespoppen zijn vervaardigd om aan al uw behoeften te voldoen en uw fantasieleven te dicteren.
De Fatty Patty Love Doll is speciaal bedoeld voor klanten die van grote, stevige vrouwen houden en de pop is 5'4 ” lang. Ze heeft een prachtige, gladde huid, een perfect proportioneel gezicht en gearticuleerde gewrichten – in bed met deze pop zul je je voelen alsof je met een echte vrouw bent.
Vriendjesmateriaal deze sissende hete luxe Gabriel Male Sex Doll is perfect voor onze mannelijke klanten die op zoek zijn naar wat spanning en intimiteit in hun kamer. Hij is 6 voet lang en heeft goed gevormde spieren, een platte buik en die gebeeldhouwde spieren zullen je doen hijgen.
Deze twee love dolls zoals genoemd zijn geproduceerd met behulp van medische siliconen om de veiligheid van de poppen te garanderen en tegelijkertijd maximale tevredenheid te garanderen bij elk gebruik van de poppen. Wacht niet langer; neem vandaag nog een (of beide) van deze prachtige sekspoppen mee naar huis!
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 153cm |
| Borstbeeld | 85cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 96cm |
| Arm | 62 cm |
| Palm | 16cm |
| Schouder | 35cm |
| Been | 70cm |
| Voeten | 20cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.