Beschrijving
Over haar
Deze prachtige xxx sekspop is gebouwd om u de allerbeste en meest meeslepende seksuele ervaring te bieden. Dus als u van sekspoppen houdt die prachtig en realistisch zijn. Dan is dit de beste plek om een sekspop te krijgen.
Bovendien is deze homoseksuele liefdespop een volledig anatomisch nauwkeurige riley 1am sekspop video sekspop. Dit betekent dat elke centimeter van deze sekspop sabrina rel pop is ontworpen om het menselijk lichaam nauwkeurig na te bootsen. Daarom heeft deze realistische pornoster sekspop een visueel aantrekkelijke uitstraling. Bovendien krijg je ook een sekspop preview echte pop die geweldig aanvoelt. Bovendien heeft deze typodonts sekspop de functionaliteit van een geweldige sekspop comics tg wraakpop. Zo is je volledige seksuele stimulatie ruimschoots binnen handbereik. Je kunt nu verwachten dat je consequent al je seksuele verlangens bevredigt.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm Een kopje |
| Borstbeeld | 72cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 54cm |
| Heupen | 92 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.