Beskrivelse
Om henne
En ekte silikon kjærlighetsdukker kan fungere som en følgesvenn og holde deg med selskap. Du trenger ikke å bekymre deg for å holde datoer fordi denne nye livet, menneskelig silikondukke, er der for enhver anledning.
Den siste modifikasjonen av disse lystgudene har sett dem utstyrt med stemmefunksjoner som allerede er programmert til å gi visse svar på passende situasjoner. Dette er faktisk veldig utrolig med tanke på tilfredsstillelsen som følger med å bli komplettert etter for eksempel magisk sex, eller å komme hjem til en sexy silikondukke som faktisk kan spørre om dagen din og muntre deg opp for morgendagen. Med de fleste ekteskap som faller på grunn av manglende evne til partnere til å dele sine tanker og følelser enten på grunn av eget ansvar eller utslitt fra jobb, er solid silikon kjærlighetsdukker det ideelle middelet.
Og selv om noen kanskje foretrekker sexdukker fremfor kvinner, er det mange variasjoner og fordeler som hver part har. Det fantastiske nivået av underdanighet, så vel som bekvemmeligheten til naturtro silikon-kjærlighetsdukker, skiller dem ut, noe som gjør at de blir sett på som bedre enn kvinner.
Vår kjærlighetsdukke i silikon sikrer vennskap, oppmerksomhet, ytterste underkastelse, fravær av kjønnssykdommer. Dette er bare noen få. Hva hindrer deg i å få denne sexy silikondukken?
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 166 cm |
| Bryst | 79 cm |
| Under brystet | 63 cm |
| Midje | 57 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Armlengde | 69 cm |
| Skulderbredde | 35 cm |
| Kalvelinje | 36 cm |
| Lårlinje | 54 cm |
| Benlengde | 81 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 37,5 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.