Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Kroppsstørrelse | 164 cm D-kopp |
| Netto vekt | 38 kg |
| Full byst | 80 cm |
| Under Bust | 62 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri






















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.