Beskrivelse
Om henne
Det er interessant å vite at mange menn elsker store kvinner, og de fleste av dem er ikke privilegerte å finne disse kvinnene rundt seg, så de gir bare opp fantasien. Men hva om du faktisk kan få en sexdukke med stor puss?
Sexdukkene med store puss er ekte dukker. Disse dukkene er overwatch-sexdukker, og du trenger ikke engang å bekymre deg for noe fordi hun tilbyr deg alt du trenger. For realismens skyld har stormeis-sexdukken stålskjelett, og hun fikk også et bevegelig ledd for realismens skyld. Sexdukken med store pupper kommer med en moderat størrelse rumpe og hennes hovedfokus er på de store puppene, selv om den forførende nakne dukkekroppen hennes er et pluss.
Utstillingsdukkehodet hennes ble laget og gitt balanse. Hun er også en silikon jentedukke fordi hun ble laget av høykvalitets, ikke-nedbrytbart silikonmateriale. En annen utrolig ting er at du kan ta på disse dukkene og ikke bekymre deg for flekken fordi den lett kan tørkes av med såpe og vann. De er veldig slitesterke, og med perfekt pleie er du sikker på å ha glede av dem i et år eller mer.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 164 cm |
| Brystlinje | 89,5 cm |
| Midjelinje | 62 cm |
| Hip Line | 90 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Armlengde | 66 cm |
| Benlengde | 97 cm |
| Føttstørrelse | 23 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Netto vekt | 40 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.