Beskrivelse
Om henne
Velkommen til vårt kjendis-sexdukkeoppbevaringssenter med små dukkeparykker Jeg har selv kunnskap om markedsføringsprofesjonell og har jobberfaring, så jeg kan fortelle det om disse realistiske parykkene som vil forbedre din seksuelle opplevelse. Parykker er produsert av fint syntetisk hår, så du er sikret god kvalitet, mykhet og glans alt i ett, og det beste er at de er fleksible for å passe til små kjærlighetsdukkehoder. Hver økt er unik med utseende fra bøkene og spot på mote og frisyrer etterligner A-kjendiser. Så hvorfor vente? Nå kan du få en Hollywood-glamour-look rett på ditt eget soverom! Grip den nå og kjenn livet til fantasien din.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 161 cm |
| Bystestørrelse | 28F |
| Full byst | 83 cm |
| Midje | 50 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Fot | 21 cm |
| Muntlig dybde | 15 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri

























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.