Beskrivelse
Om henne
Selv om ideen om å eie en dukke i naturlig størrelse kan virke litt rar, kan de være mye moro. full størrelse dukker er billige dukker, de ser små.
Det finnes mange forskjellige typer sexdukker, og alle kommer med sine egne funksjoner. Menneskelignende dukker er utstyrt med menneskelignende funksjoner. Noen kan også få reaksjoner under sex. vr fuck dolls er virtuelle dukker som du kan få tilgang til på internett og nyte en 30 graders seksuell opplevelse med. Dette er det samme som å oppleve ekte dukkeporno. Dette er intenst og veldig ekte. Sexdukker vil endre synet ditt og gjøre livet ditt bedre. Vi har sexdukker til salgs. Alt du ønsker garanterer vi for å oppfylle forespørselen din. Gå gale med valgene dine.
Du kan velge å kjøpe en sexdukke som har en kunstig intelligens, har en innebygd vibrator og til og med har et kamera på sexdukkehodet for å registrere dine seksuelle møter. Hvis du fortsatt ikke er overbevist om at det å kjøpe en sexdukke er noe for deg, finnes det også en måte du kan bygge din egen sexdukke på. Du kan bygge den fra bunnen av, eller du kan komme og designe en fra malene våre.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Bryst | 81 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Netto vekt | 39 kg |
| Muntlig dybde | 11 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.