Beskrivelse
Om henne
Slapp av og nyt den perfekte tilfredsstillelsen med Coco sexdukke som kan bestilles med spesifikke funksjoner. Bli involvert med en jente som du aldri har opplevd før med alle de flotte funksjonene som myk silikonhud og passende kroppskurver. Denne sexdukken med halv torso for menn er laget slik at du kan dekke alle dine behov og få mest mulig glede. Alternativet med avtakbare ben forbedrer en annen smak i dine intime økter og forbedrer også lagring og transport av produktet. Laget av dyktige hender og bruker kun de fineste materialene, kan dette svært verdifulle produktet sikre at produktet blir utnyttet til siste berøring. La det oppsiktsvekkende coco-sexdukkebeinet være din godbit for det harde arbeidet og engasjementet du har lagt ned i dag.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 170 cm |
| Øvre bryst | 72 cm |
| Nedre bryst | 61 cm |
| Midje | 52 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Væpne | 67 cm |
| Bein | 89 cm |
| Fot | 22 cm |
| Netto vekt | 37 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.