Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 170 cm |
| Bryst | 80 cm |
| Midje | 68 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Armlengde | 50 cm |
| Håndlengde | 15 cm |
| Benlengde | 80 cm |
| Lårlinje | 52 cm |
| Kalvelinje | 33 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Skjededybde | 14 cm |
| Anal dybde | 10 cm |
| Netto vekt | 42 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.