Apraksts
Par viņu
Lielas seksa lelles ir kaut kas, uz ko skatīties, tās ir liels pievilcības punkts, un tas parasti ir labi, jo no tām ir arī lieliska fuck lelle. Lielas seksa lelles ir labākais seksa leļļu veids, ko varat iegādāties sev, it īpaši, ja jums patīk sunīšu stils vai anālais sekss. Betija ir liela seksa lelle. Jūs varat redzēt, kā šī īstā lelles laupījums komplimentē viņas tikpat izliekto ķermeni.
Īstas seksa lelles, piemēram, Betijas, iegūšana nodrošina, ka jums nekad netrūks neviena seksa aspekta; Ja runa ir par seksa lelli, šī reālistiskā seksa lelle ir viena no labākajām šajā sarakstā. Viņa ir jūsu karstā seksa lelle ar saspringtu maksts, neļaujiet šai lieliskajai mīlas lellei paiet jums garām.
Nav viegli iegūt lielu seksa lelli ar saspringtu maksts. Un tā ir gluda slīdēšana iekšā un ārā, kad ievietojat savu dzimumlocekli šajā karstajā seksa lelles iekšpusē. Nekas nav patīkamāks un reālistiskāks par slīdēšanu iekšā un ārā no saspringtas incītis, nesakiet, ka neviens jums to nav teicis. Pasteidzieties un iegūstiet savu šauru seksa lelli tūlīt.
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 83 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 97 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Neto svars | 40 kg |
Leļļu galerija























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.