apibūdinimas
Apie ją
Sekso lėlė yra sekso žaislas, dažnai naudojamas kaip žmogaus partnerio pakaitalas. Paprastai jie yra pagaminti iš silikono arba termoplastinio elastomero ir turi metalinį karkasą. Siūlomos įvairių dydžių ir formų sekso lėlės, kurių veidai – nuo labai žmogiškų iki itin tikroviškų.
Viso dydžio lėlės šiais laikais tampa vis populiaresnės. Tiesą sakant, jie yra puikus būdas sumažinti seksualinį nusivylimą, kai neturite lytinių santykių su tikru žmogumi. Sekso lėlės taip pat yra geras būdas įgauti šiek tiek romantikos į savo gyvenimą. Vieni juos perka kaip dovaną savo antrajai pusei, o kiti perka norėdami paįvairinti seksualinį gyvenimą. Taip pat yra žmonių, kurie juos naudoja kaip terapijos formą, nes gali įgyvendinti savo seksualines fantazijas be kaltės, kad ką nors įskaudino.
Sekso lėlės yra nuostabus išradimas. Tai suaugusiems skirtas žaislas, galintis suteikti įvairių lygių malonumo. Pavyzdžiui, sekso lėlę galite naudoti seksui, masturbacijai ar net greitam orgazmui gauti. Sekso lėlė gali būti naudojama dėl įvairių priežasčių ir puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Yra daug skirtingų sekso lėlių tipų, kurie yra įvairių stilių, spalvų ir dydžių. Kai kurios sekso lėlės yra su nuimamais drabužiais, o kai kurios yra visiškai nuogos. Taip pat yra daug įvairių medžiagų, iš kurių gaminamos sekso lėlės. Galima rinktis iš daugybės sekso lėlių ir jų galima įsigyti įvairiose vietose.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 162 cm |
| Krūtinė | 96 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 98 cm |
| Grynas svoris | 42 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 22 cm |
| Analinis gylis | 18 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.