apibūdinimas
Apie ją
Patyrę tikrovišką oralinį seksą su sekso lėle, galite niekada nebenorėti nustoti mylėtis. Turėtumėte suprasti, kad sekso lėlės burnos vidus yra skirtas išlaikyti varpos svorį neužspringstant. Galite tobulėti „xise“ sekso lėlės dulkinime, jei nuolat ieškosite pagalbos iš karvės sekso lėlių pornografijos.
Tipiškame malonumų lėlių namelyje yra visokių sekso lėlių, įskaitant ir „septyni iš devynių“ tipo sekso lėlę. Tikra sekso lėlė transseksualė turi ir vyriškų, ir moteriškų bruožų. Kosplejus, gėjų ir lesbiečių seksas tarnaitei yra visiškai priimtinas.
4woodsusa.com sekso lėlių svetainėje niekada netrūksta sekso lėlių. Norėdami įsigyti vyriškų sekso lėlių, jums reikės dydžių lentelės, kad galėtumėte pasirinkti raumenų plotį. Anime robotinės lėlės pojūtis kitoks dėl skirtingų personažų, kuriuos galima įtraukti kuriant realistišką anime robotinę lėlę. Ši įvairovė suteikia jums daugybę pasirinkimų, kai reikia išsirinkti.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 168 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 80 cm |
| Po krūtine | 63,5 cm |
| Juosmuo | 58,5 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 33 cm |
| Rankos ilgis | 64 cm |
| Kojos ilgis | 82 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.