apibūdinimas
Apie ją
Nors idėja turėti natūralaus dydžio lėlę gali atrodyti šiek tiek keista, jos gali būti labai smagios. viso dydžio lėlės yra pigios lėlės, jos atrodo smulkios.
Yra daug skirtingų sekso lėlių tipų ir visos jos turi savo funkcijų rinkinį. Į žmones panašios lėlės yra aprūpintos žmogiškomis savybėmis. Kai kurie taip pat gali turėti reakcijų sekso metu. vr fuck dolls yra virtualios lėlės, kurias galite pasiekti internete ir mėgautis 30 laipsnių seksualine patirtimi. Tai tas pats, kas patirti tikrą lėlių pornografiją. Tai intensyvu ir labai tikra. Sekso lėlės pakeis jūsų požiūrį ir pagerins jūsų gyvenimą. Parduodame sekso lėles. Viską, ko norite, garantuojame, kad išpildysime jūsų pageidavimą. Išprotėkite dėl savo pasirinkimų.
Galite pasirinkti įsigyti sekso lėlę, kuri turi dirbtinį intelektą, turi įmontuotą vibratorių ir netgi turi kamerą ant sekso lėlės galvos, kad būtų galima įrašyti jūsų seksualinius susitikimus. Jei vis dar nesate įsitikinę, kad sekso lėlės pirkimas yra skirtas jums, taip pat yra būdų, kaip susikurti savo sekso lėlę. Galite sukurti jį nuo nulio arba galite ateiti ir sukurti vieną iš mūsų šablonų.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Krūtinė | 81 cm |
| Juosmuo | 58 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Grynas svoris | 39 kg |
| Burnos gylis | 11 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija













Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.