apibūdinimas
Apie ją
Ar jums reikia pigios sekso lėlės? pakankamai mažas, kad būtų patogu laikyti, lengva nešiotis ir naudoti? Tai Margaret, dažnas mėgstamas sekso lėlės liemuo. Turgus yra hiperrealistiškas sekso lėlės liemuo, ji yra seksuali ir miela – tuo pačiu metu!
Ji turi juodas akis ir nuostabius trumpus plaukus, kurie turi gražų blizgesį. Suaugusi sekso lėlė gali būti maža, bet ji tikrai patenkins visus jūsų poreikius.
Maža sekso lėlė krūtine yra pagaminta iš geriausių medžiagų ir yra TPE sekso lėlė, minkšta liesti ir higieniška. Ši aukštos kokybės sekso lėlė gali būti pigi, tačiau mažytė sekso lėlė atlieka savo darbą.
Ji turi gražų rožinį lėlės pūlingo įdėklą, kurį galima lengvai nuimti valymui. Ji turi pritaikomų funkcijų ir galite nuspręsti, kokį odos atspalvį, kūno dydį, akių spalvą ir plaukų spalvą ji turi.
Taip pat galite pasirinkti, kiek plaukuota jos gaktos sritis, ir bendrą meilės lėlės išvaizdą.
Ar mes jums pasakėme geriausią dalį? Ji pristatoma su įmontuotu šildymu ir daugybe nemokamų dovanų, tokių kaip papildomas lėlės perukas, sekso lėlės kostiumas, lėlės dėklas ir skudurėlis, padedantis išlaikyti higieną.
Margaret puikiai praleis laiką, garantuotai.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 150 cm |
| Krūtinė | 75 cm |
| Juosmuo | 54 cm |
| Klubas | 77 cm |
| Pečius | 32 cm |
| Kojos ilgis | 89 cm |
| Rankos ilgis | 54 cm |
| Pėdos ilgis | 19 cm |
| Grynas svoris | 27 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija













Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.