Leírás
Róla
A vékony szexbabák valóban fejlődtek az elmúlt néhány évben a szexbaba-iparban. Japán babák anime különösen. Ezek a japán babák valósághűbbé váltak, mint valaha. Most formázott hajjal és olyan arccal érkeznek, amelyen sminkelhető. Ezek olyan játékbabák, amelyek valódinak tűnnek, és nehéz megkülönböztetni őket az emberi bőrtől.
a valósághű szexbabákat hordozhatóságuk miatt szeretik. Nyugodtan hordozhatsz egyet. A szőrös szexbabák egyedi természettel bírnak. Népszerűségükhöz az is hozzájárul, hogy kis mellű szexbabák. Ezek a mellek olyan simák, és olyan jól érzik magukat a kézben.
A szexbabák használata saját személyes szexuális kizsákmányolásra az oka annak, hogy szexbabákat először készítettek. Ezek a babák úgy készültek, hogy csillapítsák az összes vad szexuális vágyat. A rajzfilmes babaképeket a legtöbb anime szexbaba forgalmazásában használják. Ennek célja, hogy nyers formájukban népszerűsítse őket, és összekapcsolja őket a célközönséggel.
Ringassa meg kedvenc anime karakterét.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Mell | 79 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Nettó tömeg | 39 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria



















Vélemények
Még nincsenek értékelések.