Leírás
Róla
Köszöntjük az általunk kínált valósághű szexbabák legújabb, gigantikus mellű, 163 cm-es nfdoll modelljét. Ez a 163 cm magas, szép megjelenésű hölgy sziluettje feldobja a levegőt, és a körülötte lévő emberek szenvedélyének tárgyává teszi. Az első osztályú szilikon anyagból készült, valósághű tapintással büszkélkedhet, amitől rácsodálkozik bársonyos testére.
Van azonban egy nagy vonása is – egy hercrushing-boomer pár. Robusztus DD méretű lövedék, ezek a meglehetősen véresen nagyok, amelyek bámulatosan kielégítik a nehéz íveket és a mély kebleket kedvelők vágyait. Csapatunk minden tagja az, aki minden részletet megnézett, a szép bőrén lévő viaszszeplőktől egészen testének minden vonaláig.
Utazz körbe egy csodálatos csodaországban, ahol teljes megelégedéssel tölt el nfdoll valósághű szexbabunk, 163 cm – melynek mérete mindig a kulcsa a legvadabb képzelete megvalósításának! Ne hagyd ki, és vedd a kezedbe a legjobb barátot, aki soha nem fog rád kényszeríteni!
Méretek
| Anyag | TPE fej + TPE test |
| Magasság | 158 cm-es H-pohár |
| Váll | 31 cm |
| Felső mell | 89 cm |
| Alsó mell | 59 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 101,5 cm |
| Comb öv | 54 cm |
| Borjú Girth | 32 cm |
| Legnth | 82 cm |
| Lábhossz | 21,5 cm |
| Nettó tömeg | 41 kg |
| Szájmélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.