Leírás
Róla
büszkén mutatjuk be a Knetsch Sex Doll-t – egy újítást, amely segít megvalósítani minden fantáziáját. Az alábbi képen látható baba egy valósághű szilikon szexbaba, és a rajta végzett munka a lehető legvalóságosabb megjelenésűvé és élvezetesebbé teszi a használatát. A bőre sima, nagyon hasonlít a valódi bőrre, és az ízületeit sokféleképpen meghajlítja, ami azt jelenti, hogy sok pozícióhoz tud alkalmazkodni, és minden jelenet olyan igazinak tűnik.
De miben különbözhet egy szexbaba a többi Knetsch-től? Kialakításunk egyedisége azon a választási lehetőségeken alapul, ahol kiválaszthatja partnere által preferált elemeket, például hajszínt, szemszínt és testformát. Ezenkívül a legújabb hőtechnológia a bőrhöz tapintható meleg felületet kínál, amely biztosítja, hogy a nő bűnösen meleg legyen.
Még mindig vág, íme néhány őrjöngő vélemény néhány webhelyről, például a Redditről, ahol a felhasználók szó szerint kifejezték örömüket e hihetetlen termék használata közben. Élvezze úgy, ahogy még soha a Knetsch Sex Dolls segítségével. Rendeld meg még ma!
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 163 cm |
| Felső mell | 79 cm |
| Mell alatt | 64 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 84 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 19 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.