Kirjeldus
Temast
esitleme uhkusega Knetschi seksnukku – uuendust, mis aitab teil kõik oma fantaasiad ellu viia. Alloleval pildil olev nukk on realistlik silikoonist seksnukk ja selle kallal tehtud töö muudab selle võimalikult ehtsaks ja selle kasutamise nauditavaks. Selle nahk on sile, nagu päris nahk ja see võib liigeseid mitmel viisil painutada, mis tähendab, et ta suudab kohaneda paljude asenditega ja iga stseen tundub nii tõeline.
Kuid mille poolest võib üks seksnukk erineda teistest Knetschist? Meie disaini ainulaadsus põhineb valikutel, kus saate valida oma partneri eelistuse järgi selliseid elemente nagu juuksevärv, silmavärv ja kehakuju. Lisaks pakub uusim soojustehnoloogia nahale puutetundlikku sooja pinda, mis tagab, et tal on patuselt soe.
Siiski on siin mõned vapustavad arvustused mõnel saidil, näiteks Reddit, kus kasutajad väljendasid sõna otseses mõttes oma rõõmu selle uskumatu toote kasutamise ajal. Nautige Knetsch Sex Dollsiga nii, nagu te pole seda kunagi varem teinud. Telli oma juba täna!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rinna ülaosa | 79 cm |
| Rinna all | 64 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 84 cm |
| Jalg | 80 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.