Leírás
Róla
A legjobb, ha kihasználja a szexbabák fekete pénteki akcióját. Ezen az időszakon belül az élő szexbaba bonyolult babák olcsóbbak. A fekete szexbabák beszállítói mindent megtesznek a szexbabák megtervezése érdekében, hogy megfeleljenek az ügyfeleknek. A furcsa szexbabával félelem nélkül fedezheti fel a szexbaba pozíciókat.
A valósághű szexbabával való szex arra készteti, hogy a szexuális vágyait prioritásként kezelje. Az idő múlásával a chou chou doll webhely számos változáson ment keresztül, hogy felhasználóbaráttá tegye. A Quinn babasex enyhíti a szexuális feszültséget, amelyen keresztül kell mennie, hogy partnere kedvében járjon.
A legravaszabb szexbaba a baba szex ébenfa, amelynek valósághű hüvelye van az élvezetért. A Quinn Doll szexszalaggal a nehéz szexbaba-pozíciók könnyűnek tűnnek, mivel utánozhatod a mozdulatokat, miközben kibaszottod a furcsa szexbabát.
Méretek
| Anyag | Szilikon |
| Magasság | 160 cm |
| Nettó tömeg | 31 kg |
| Teljes mell | 88 cm |
| Mell alatt | 67 cm |
| Csésze | E |
| Derék | 58 cm |
| Csípő | 94 cm |
| Orális | Választható |
| Hüvely | 20 cm |
| Végbélnyílás | 20 cm |
| Váll | 36 m |
| Kar | 66 cm |
| Láb | 82 cm |
| Láb | 22,5 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.