Leírás
Róla
A szexbabával rendelkező férfiak rendelkeznek a legjobb szakértelemmel, és nem győzhetjük meg az ellenkezőjét. Ez a 155 cm-es szexbaba nagyszerű gyakorláshoz, és a zsebében is kényelmes! Igen, ez igaz, ő egy olcsó, egész testet viselő szexbaba. Lehet, hogy nehéz elhinni, de az előtted álló, szinte meztelenül szexi baba jelenleg az egyik legjobb olcsó TPE baba a piacon, és a szerelmes baba fórum tagjai nagyra értékelik a vixent azért, amilyen.
Az arcát keretező sötét göndör hajával, éles szemeivel és lágy rózsaszín ajkaival Rosa szerelmes babát könnyű elcsábítani, és gyorsan kedvenc meztelen szexi babáddá varázsolhatod. A szexbabák képei nem adnak igazságot a szexbabának. Szép, feszes mellrészével, amely tökéletes a szorításhoz, ugratáshoz és harapáshoz, ez a különleges szexbaba típus az egyik legjobb, mert géllel töltött és tartós, így tökéletes hosszú távú használatra.
A kínai termékekben található szexbabák közül sok széles derekú, de az övé nem. A kisebb méretű szexbabának kicsi dereka van, amely nagyon szép, puha fenekhez és hozzáillő combokhoz vezet. És a legjobb az egészben az, hogy szomjazik... rád.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Mellbőség | 94 cm |
| Derék | 49 cm |
| Csípő | 88 cm |
| Váll | 32 cm |
| Kar | 50 cm |
| Láb | 83 cm |
| Láb | 19 cm |
| Nettó tömeg | 33 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.