Leírás
Róla
Sokféle olcsó szerelmes baba létezik, de az egyik típus különösen a szexbaba. A szexbabák tökéletesek azok számára, akik új élményt keresnek, vagy szeretnének kísérletezni szexualitásukkal. Kiválóan alkalmasak azok számára is, akiknek szexuális problémái vannak, vagy módot keresnek arra, hogy kifejezzék magukat.
Az ázsiai szexbabák japán jellegzetes babák, amelyeket szexuális tevékenységre használnak. Ezek a babák a legtöbb országban elterjedtek, és a kedvenc karaktered szerint vannak témájuk. Rajzfilm baba képeket használnak a szexbabák testreszabására a felhasználók tetszése szerint.
életnagyságú baba, életnagyságú. Ezek a babák kevésbé hordozhatók, mint az anime babák, de szórakoztatóbbak. Leginkább az egyének használják személyes szexuális célokra.
A Blow up szexbabák a legolcsóbb szexbabák a piacon. Ezek a babák testreszabhatók az Ön által kívánt megjelenésre.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Mell | 79 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Nettó tömeg | 39 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria

















Vélemények
Még nincsenek értékelések.