Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 168 cm |
| Puno poprsje | 83 cm |
| Ispod poprsja | 63 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 84 cm |
| Širina ruke | 60 cm |
| Širina ramena | 37 cm |
| Dužina noge | 91 cm |
| Dužina stopala | 23 cm |
| Dubina vagine | 21 cm |
| Analna dubina | 14 cm |
| Neto težina | 38 kg |
Galerija lutaka



















Recenzije
Još nema recenzija.