Opis
O njoj
Najbolje je iskoristiti Black friday rasprodaju lutaka za seks. Unutar tog razdoblja, žive lutke za seks komplicirane lutke su jeftinije. Dobavljači crnih seks lutaka daju sve od sebe u dizajniranju seks lutaka koje odgovaraju klijentima. S čudnom lutkom za seks možete bez straha istraživati položaje lutke za seks.
Seks s realističnom seks lutkom čini da svoje seksualne želje vidite kao prioritet. Tijekom vremena, web mjesto za lutke chou chou doživjelo je nekoliko promjena kako bi postalo prilagođeno korisnicima. Seks s lutkom Quinn oslobađa seksualne napetosti kroz koju morate proći kako biste zadovoljili partnera.
Najluđa seks lutka je seks lutka od ebanovine koja ima realističnu vaginu za užitak. Sa seks trakom Quinn Doll, teški položaji lutke za seks čine se lakima jer možete oponašati pokrete dok jebete otkačenu lutku za seks.
Dimenzije
| Materijal | Silikon |
| Visina | 160 cm |
| Neto težina | 31 kg |
| Puno poprsje | 88 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Kupa | E |
| Struk | 58 cm |
| Hip | 94 cm |
| Oralno | Neobavezno |
| Vagina | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Rame | 36m |
| Ruka | 66 cm |
| Noga | 82 cm |
| Noga | 22,5 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.