Opis
O njoj
Novi proizvodi Blind Scoopa uključuju Big Doll Heads – pojedinačno ručno izrađene i realistične; Sex Doll tretman lica; i Chimera Sex Dolls. Ovo su proizvodi visoke kvalitete koji su dizajnirani do najsitnijih detalja kako bi svatko tko je ljubitelj lutaka bio potpuno zadovoljan.
Naše veće glave za lutke koje ćete pronaći ovdje idealne su za nadopunu bilo kojeg tijela lutke ako ga imate ili se mogu koristiti kao samostalni ukrasi. Omogućujući jednom da da izvještaj o tome kroz što svaka glava prolazi, te će glave poboljšati osobnost u vašoj skupini.
Sljedeće je o njezi lica seks lutaka koja uključuje prilagodljivu u slučaju potrebe za realističnim izgledom. Svaka mala točkica, čak do pjegica i ljepota, pomno je stavljena kako bi izgled bio što bolji.
I na kraju, imamo naše seks lutke Chimera i ove se lutke lako mogu opisati kao neke od najsloženijih ikad stvorenih; to je zato što miješaju značajke različitih vrsta u jednu izvanrednu seks lutku. Dakle, zgrabite svoj štapić i osjećajte se kao u zemlji čudesa s ovim doista gotovim proizvodom koji je teško klasificirati kao stvarnost.
Proizvedeni od luksuznog materijala i s dugotrajnim jamstvom, ovi proizvodi nisu samo praktični nego i primjeri majstorstva. Budimo stvarni s našim velikim glavama lutaka, msexdoll tretmanima za lice i chimera sexlutkama koje već danas možete kupiti!
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 163 cm |
| Gornje poprsje | 79 cm |
| Ispod poprsja | 64 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 84 cm |
| Noga | 80 cm |
| Noga | 19 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 35 kg |
Galerija lutaka






















Recenzije
Još nema recenzija.