Description
À son sujet
Meet another new product in the list of most unique and exciting products – Scary Doll Gif. This is not a toy in the classic sense as it has animated GIF’s and level of fear associated with it. Whether it be applied in a group message where someone needs something creepy to send or random unsettling appearance on a social media site this scar doll is sure to keep its viewers on edge.
Furthermore, we also provide premium quality sex dolls and every doll is crafted with meticulous perfection for the best experience. And do not assume that dolls are only meant for playtime; below are some of the ways through which can be used. On our worldstar video, you will get to see how these life like sex dolls enhance the intimate occasions you may have to levels you cannot imagine.
But wait, there’s more! We have gone and really innovated your conscience by presenting a real-doll as a professional sex doll, that can have sex as any normal human would – fulfilling all the fantasies. Don’t believe us? Experience it yourself!
Years of experience in the catering of the best quality products in the different categories worldwide has ensured that we strictly operate within the standards set by the Google policy – Yes, innovation does indeed meet perfection at [Company Name]. It’s time to know the feeling of having dreams come true; order now.
Dimensions
| Matériel | Tête en silicone + corps en TPE |
| Hauteur | 164cm |
| Ligne de poitrine | 86cm |
| Ligne de taille | 54cm |
| Ligne de hanche | 98cm |
| Longueur de bras | 57cm |
| Largeur d'épaule | 38cm |
| Ligne de mollet | 34cm |
| Cuisse Ligne | 56cm |
| Longueur de jambe | 77cm |
| Taille des pieds | 22cm |
| Poids net | 40,5 kg |
| Profondeur du vagin | 18cm |
| Profondeur anale | 16cm |
Galerie de poupées











Avis
Il n’y a pas encore d’avis.