Description
À son sujet
The Sarahbigbutt sex doll won’t leave you on a sexual high. For every time you need to relieve your sexual urges, there’s a sex doll available for you. At the doll house Calgary, you will find variety of Zelex sex dolls before buying your first sex doll.
Having sex with a plastic doll in a hot climate might not be the best option. Therefore, in buying your first sex doll you need to consider a lot of things. It is a thing of choice to get a male sex doll uncircumcised or circumcised.
The sex doll realistic videos like the daddy sex doll porn go a long way to serve as sex tutorials. When fucking.a realistic sex doll, you can along with what your feelings say at that time. The sex doll Spencers doesn’t need to be satisfied and it is alright to be selfish with getting to orgasm.
Dimensions
| Hauteur | 159cm |
| Poids | 28,5 kg |
| Seins | 77,5 cm |
| Sous le buste | 61cm |
| Taille | 53cm |
| Hanche | 85cm |
| Épaule | 33cm |
| Cuisse | 50cm |
| Pied | 22cm |
| Vagin | 18cm |
| Anus | 17cm |
Galerie de poupées











Avis
Il n’y a pas encore d’avis.