Description
À son sujet
For rough sex, the slicone sex doll is a great fit. Realistic sex doll makers have integrated materials like silicone, tpe, and latex into the doll suite sex dolls for durability purposes. If a husband fucks a sex doll, it is not termed cheating if his partner can be in agreement.
A lot of people are actually involved in the tranny love doll sex to get better for their human partners. At sex doll. com, there are different categories of sex dolls to pick from. The DC doll house sex doll gives the best foot jobs.
There’s nothing like sex doll death since the nradetthal sex doll can only get worn out and replaced. The sex doll in dark web porn shows the weirdest sex positions and men cumming from the actions of the slicone sex doll. It is possible to practice orgasm restraint with a life size sex doll.
Dimensions
| Hauteur | 165cm |
| Poids | 43 kg |
| Seins | 92cm |
| Sous le buste | 66cm |
| Taille | 63cm |
| Hanche | 112cm |
| Épaule | 38cm |
| Cuisse | 62cm |
| Pied | 23cm |
| Vagin | 18cm |
| Anus | 17cm |
Galerie de poupées









































































































Avis
Il n’y a pas encore d’avis.