Description
À son sujet
Imagine how happy you’ll feel when unboxing your sex doll like a 4 ft tpe sex doll Amazon. This sex teen doll you’re staring at is called Sophia. In her warm This is time to embraceyou can finally let go and rest your head on her soft realistic boobs. You can also indulge so big dick fucks sex doll of your choice.
The best part of owning such a realistic huge ass tits sex doll is that she is authentic and extremely durable. With her long flexible legs and tiny waist you can try out different sex styles as you wish. Sophia’s sexy love doll is designed so precisely and care that she is now very sexually attractI’ve.
The doujin sex doll collar can also be worn around Sophia’s neck if you like. Fucking silicone sex dolls sex doll torso riding guy fuck the best sex doll and even guy fucking a sex doll are all possible with the forever sexy Sophia.
Dimensions
| Matériel | TPE |
| Hauteur | 153cm |
| Buste supérieur | 77cm |
| Sous le buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Hanche | 78cm |
| Jambe | 80cm |
| Pied | 18cm |
| Profondeur du vagin | 17cm |
| Profondeur anale | 17cm |
| Profondeur orale | 12cm |
| Poids net | 29 kg |
Galerie de poupées






















































































Avis
Il n’y a pas encore d’avis.