Kuvaus
Hänestä
Paras täysikokoinen mekaaninen, iso, peppu shemale seksinukke
Oletko uusi "vitun seksinuken" pornon parissa? Jos kyllä, emme näe mitään syytä, miksi sinun pitäisi käyttää nukkea, joka ei ollut vuoden 2022 parhaan seksinuken listalla. Naiset ja miehet, tämä on kaikkien aikojen paras seksinukke, varsinkin jos olet hieman hedelmäinen. Tämä mekaaninen seksinukke on niin hyvin varustettu, että et voi kääntää katsettasi pois. Seksinuken yläpuolikas on hyvin hoikka ja miesmäinen, mutta seksinuken vartalopuolikas ei ole koko kuva. Seksinuken iso takapuoli on pyöreä ja tyynypehmeä, täydellinen ulkona syömiseen, jos pidät sellaisista asioista.
Ja mikä parasta, hänellä on kolme aukkoa, joten hän on myös saalis seksinukke, josta pidät, jos pidät suuseksistä. Ja lisäbonuksena on, että hän on täysikokoinen naispuolinen seksinukke, ja jos haluat muuttaa hänestä täysikokoisen uroksen seksinuken, sinun tarvitsee vain tuoda lisätarvike nuken penikseen. Lisäämällä hänestä voi tulla vieläkin maskuliinisempi, mutta jos käytät häntä juuri sellaisena, hän on täydellinen realistinen shemale-seksinukke.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rintakuva | 83 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Hip | 78 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Nettopaino | 34 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria














Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.