Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 163 cm |
| Rintakuva | 82,5 cm |
| Rinnan alla | 65,5 cm |
| Vyötärö | 57 cm |
| Hip | 87 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Käden pituus | 52 cm |
| Palm | 17 cm |
| Jalan pituus | 101 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Paino | 36 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.