Kuvaus
Hänestä
Miley seksinukke kuuluu nukkevalikoimaan, jonka todellinen nukketehdas kloonaa. Seksinukkekloonien räätälöinnillä luot realistisen seksinuken fantasioiden kasvot ja vartalot. Nukke-muukkuseksi esittelee luurankoseksinuken joustavuuden.
Busty sex doll vr -nauha näyttää kuinka jalkatyö nopeuttaa siemensyöksyä. Kuitenkin, jos haluat kestää pitkään ilman, että se puhaltaa kuormaa seksinuken päälle, tarvitset usein harjoittelua. Seksi nukkeseksin kanssa ei ole sellaista, jossa tukahdutat halusi, kun voit vapaasti puhaltaa cumshots-kuvia.
Kun vaimo käyttää seksinukkea, se johtuu yleensä siitä, että hän etsii epätoivoisesti seksuaalista vapautusta. Dragonairin seksinukke tekee seksistä hauskaa toimintaa sinulle kaikin puolin. Et todellakaan katuisi investoimista realistisen rakkausnuken ostamiseen itsellesi.
Mitat
| Materiaali | Silikoni |
| Korkeus | 168 cm |
| Nettopaino | 33,3 kg |
| Täysi rintakuva | 78 cm |
| Rinnan alla | 64 cm |
| Kuppi | C |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 86 cm |
| Oraalinen | Valinnainen |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Arm | 69 cm |
| Jalka | 85 cm |
| Jalka | 20,5 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.