Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 168 cm |
| Rinta | 95 cm |
| Vyötärö | 61 cm |
| Hip | 98 cm |
| Hartianleveys | 36 cm |
| Käden pituus | 68 cm |
| Käden pituus | 16 cm |
| Jalan pituus | 97 cm |
| Reiden linja | 57 cm |
| Calf Line | 33 cm |
| Jalkojen koko | 19 cm |
| Suullinen syvyys | 10 cm |
| Emättimen syvyys | 14 cm |
| Anal Depth | 10 cm |
| Nettopaino | 44,8 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.