Kuvaus
Hänestä
Teinin kiinteä nukke saattaa olla vain paras lääke yksinäisiin öihin. Kenenkään ei pitäisi elää eristettyä elämää ilman seksuaalisia nautintoja. Meillä on myynnissä paljon aikuisille tarkoitettuja oikeita nukkeja, ja ne ovat parhaita seksinukkeja.
Joskus täytyy kokea aikuisten rakkausnukkejen vartalot tunteakseen itsensä uudistuneeksi ja eläväksi. Ihmiskumppanit vievät seksistä kaiken hauskuuden. Seksinukkelelu on epäitsekäs rakastelussaan. Hän pitää mielessään sinun tyytyväisyytesi. Sinun ei tarvitse huolehtia itsekkyydestä, on hyvä haluta täyttymystä itsellesi.
Kiinteät seksinuket tekevät myös samaa työtä kuin luurankonuket. Ne edistävät pitkälle seksuaalista moraalia. Pitkän harjoittelun jälkeen heidän kanssaan voit mennä eteenpäin ja todistaa itsesi ihmisnaiselle.
Seksinukke-AI-teollisuus on parantunut paljon. Nyt siellä on puhuva seksinukke. Tällä nukella oli kyky matkia seksin aikana kuuluvia ääniä. Tämä tekee rakkaudesta uudenlaisen kokemuksen.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 166 cm |
| Rintakuva | 82 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Nettopaino | 33kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria




















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.