Kuvaus
Hänestä
Tämä on todenmukainen korkealaatuinen 150 cm seksinukke. Tämä samantha seksinukke pahoinpidelty oikea nukke on erittäin kestävä seksinukke. Täydellinen, jos haluat paljon enemmän kuin 1′-koon seksinuken. Tämä johtuu siitä, että tämä timanttinukke porno seksinukke on muotoiltu optimaalisen seksuaalisen stimulaation varmistamiseksi.
Lisäksi tämä seksinukke ai orgasm aito nukke on suunniteltu erityisesti täydellisen tyytyväisyytesi saavuttamiseksi. Tämä tarkoittaa, että jokainen tämän seksinuken UK-todellisen nuken ominaisuus ja yksityiskohta on tarkoitettu maksimoimaan nautinto ja stimulaatio.
Lisäksi tämän dilloseksinuken on valmistanut yksi johtavista seksinukkelelutehtaista. Tämä tarkoittaa, että saat takuun laadusta ja monipuolisesta suorituskyvystä. Joten tämän seksinuken kanssa nova valkoinen todellinen nukke. Täydellinen seksuaalinen tyytyväisyytesi on varma. Voit tutkia ja kokeilla useamman kuin yhden seksinuken nimen kanssa, sillä tämä realistinen seksinukke on riittävän monipuolinen ulkonäön muokkaamiseen.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rintojen linja | 94 cm |
| Vyötärölinja | 79 cm |
| Hip Line | 114 cm |
| Hartianleveys | 36 cm |
| Käden pituus | 67 cm |
| Jalan pituus | 55 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Reiden linja | 65 cm |
| Calf Line | 36 cm |
| Nettopaino | 52,5 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.