Kirjeldus
Temast
Seksnuku arvustuse kuulamine või lugemine aitab teil seksnuku moodi elu ostmisel teha teadliku otsuse. Meessoost seksnukkude saidil: xvideos.com on saadaval mitmesuguseid seksnukke. Kohandamise tulekuga saate otsustada, kas ostate seksnuku peaga #98 või seksnuku peaga #130, nagu soovite.
Tõelise seksnuku sekundi ostmisel on oluline hankida seksnuku aksessuaarid. Mis on skelett-seksnukk? Skelett-seksnukk nagu kira kangast seksnukk suudab tänu skeletile säilitada tasakaalu.
Kolmik realistliku seksnuku ja inimpartneritega on lihtsalt viis seksis paremaks saada. Hiigelsuurel tihasel seksnukul on massiivsed rinnad, mis sobivad suurepäraselt tihase kuradimiseks. Kui näete oraalseksi ajal riista imevat seksnukku, on realistlike seksinukkude olemasolust kasu.
Mõõtmed
| Kõrgus | 161 cm |
| Kaal | 52 kg |
| Rinnad | 109 cm |
| Rinna all | 81 cm |
| Vöökoht | 102 cm |
| Hip | 125 cm |
| Õlg | 43 cm |
| Reie | 66 cm |
| Jalg | 23 cm |
| Vagiina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukugalerii




















Arvustused
Ülevaateid veel pole.