Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 155 cm |
| Tass | C |
| Neto kaal | 29 kg |
| Täielik rind | 80 cm |
| Rinna all | 65 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 88 cm |
| Õlgade laius | 34 cm |
| Käe pikkus | 62 cm |
| Jala pikkus | 75 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii







Arvustused
Ülevaateid veel pole.