Kirjeldus
Temast
Tutvuge Fusioni, liikumatute puusadega rääkiva seksinukuga, et saada parim seksuaalelu ja kogemus. Nutikas, seksikas ja kogenud on vaid pilguheit sellele kõrgtehnoloogilisele naudingukaaslasele, mis ühendab tipptasemel robootika tipptasemel esteetikaga, et luua täiuslik täiskasvanutele mõeldud mänguasi.
Kuna Fusionil on palju valikuid, mida saab reguleerida, nagu juuste värv, silmade värv, nahatoon ja kehaehitus, saab seda kasutada iga kliendi vajaduste järgi. Selle nahk on nagu tõeline liha, väga pehme räni ja liigendühendused võimaldavad tal armatsedes liikuda.
Vestelge partneritega liikvel olles ja tunnete end Fusioni äsja pakutud kõnetasemega täiustatud ja teravmeelsest rääkimisest vägevana. Laske endal fantaseerida tehnoloogilise innovatsiooni ja seksi ilust, nagu te pole kunagi ette kujutanud meie renderdamata rääkiva robotbeibiga. Kogege seda nüüd!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rinna ülaosa | 82 cm |
| Rinna all | 51 cm |
| Vöökoht | 44 cm |
| Hip | 80 cm |
| Jalg | 85 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Neto kaal | 30 kg |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.