Kirjeldus
Temast
Hea on koos meiega kogeda hüpnootilise Tumblri seksnuku hüpnoosi. Kui näete, kuidas shemale kasutab selliseid seksinukke nagu tema, siis soovite ka mängus osaleda. Sex doll on üks väheseid kuradi seksnukke, kes teavad, kuidas end korralikult maha saada. Asjatundlikult valmistatud vtror-seksnuku torsoga on meeleheitel koduperenaise armunukk ohtlikult kiimas ja vajab põnevust ning pipedream jlaw seksnuku osad tähendavad, et ta on piisavalt vastupidav, et taluda seda löömist, mida ta nii väga soovib. Ta ei kuulu juhuslike veidrate seksnukumudelite hulka, ta paneb sind uskuma pealkirju mehest, kes lahutab oma naise seksinuku pärast. Sulle meeldib näha seksnuku jalgu selja taga seismas ja isegi siis, kui sa ei tee muud, kui seisad nendega. Sa armastad teda!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kehasuurus | 175cm D-tass |
| Neto kaal | 38 kg |
| Täielik rind | 82 cm |
| Rinna all | 64 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 88 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.