Kirjeldus
Temast
Misa on silikoonist täiskasvanutele mõeldud nukk, millel on kvaliteetsed realistlikud omadused ja tekstuur, mis tagavad teie täieliku rahulolu. Seda seetõttu, et see silikoonist seksnukk on palju rohkem kui keskmine odav silikoonist seksnukk, sest Misal on palju realistlikke funktsioone, mis tagavad teie rahulolu.
Veelgi enam, Misal on tihedad ja soonilised vaginaalsed ja anaalkäigud, mis mitte ainult ei näe realistlikud välja, vaid sobivad suurepäraselt ka silikoonnuku iga kord kuradi jaoks. Samuti on Misal ilus nägu, mis sobib suurepäraselt tema uhkete punaste juuste ja seksika kehaga pingul kehaga.
Lisaks sobib Misa suurepäraselt silikoonist seksinukkude porno jaoks, sest iga kumerus ja naiselik osa on tehtud detailidele ja tekstuurile suurt tähelepanu pöörates, nii et naudite alati iga puudutust ja iga temaga koos veedetud hetke. Lisaks tema pehmete, mahlakate ja realistliku tekstuuriga rindade ning kurvika, kopsaka ja kindla tagumikuga.
Seega saate meie küpse välimusega väga kvaliteetsete seksnukkude kollektsioonist soodsalt hankida naiste seksnukke.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 94 cm |
| Rindade all | 64 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 100 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Õlgade laius | 39 cm |
| Jala pikkus | 81 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.