Kirjeldus
Temast
Parim on kasutada seksinukkude musta reede allahindlust. Sel perioodil on elava seksinuku keerulised nukud odavamad. Mustade seksnukkude tarnijad annavad endast parima, et kujundada seksnukud klientidele sobivaks. Ebatavalise seksnukuga saate kartmatult uurida seksnuku asendeid.
Seks realistliku seksinukuga paneb sind pidama oma seksuaalseid soove prioriteediks. Aja jooksul on chou chou nukkude veebisaiti kasutajasõbralikuks muutmiseks tehtud mitmeid muudatusi. Quinn doll sex leevendab seksuaalset pinget, mida pead läbi elama, et partnerile meeldida.
Kõige kavalam seksnukk on nuku-sekseebenipuu, millel on naudinguks realistlik vagiina. Quinn Doll seksteibiga tunduvad rasked seksnuku asendid lihtsad, kuna saate matkida liigutusi veidra seksnuku kuradi ajal.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoon |
| Kõrgus | 160 cm |
| Neto kaal | 31 kg |
| Täielik rind | 88 cm |
| Rinna all | 67 cm |
| Tass | E |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 94 cm |
| Suuline | Valikuline |
| Vagiina | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Õlg | 36 m |
| Arm | 66 cm |
| Jalg | 82 cm |
| Jalg | 22,5 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.