Kirjeldus
Temast
Huvitav on teada, et paljud mehed armastavad tihaseid naisi ja enamikul neist ei ole privilegeeritud neid naisi enda ümber leida, nii et nad lihtsalt loobuvad oma fantaasiast. Aga mis siis, kui saate endale suure tihase seksinuku?
Suured tihased seksinukud on tõelised kuradi nukud. Need nukud on overwatch seksinukud ja te ei pea isegi millegi pärast muretsema, sest ta pakub teile kõike, mida vajate. Realismi huvides on suurel tihasel seksnukul terasskelett ja realismi huvides anti talle ka liigutatav liigend. Suurel tihasel seksnukul on mõõdukas tagumik ja tema põhitähelepanu on suurtel tissidel, kuigi tema võrgutav alasti nukukeha on plussiks.
Tema mannekeeni nuku pea oli meisterdatud ja talle antud tasakaal. Ta on ka silikoonist tüdruku nukk, sest ta oli valmistatud kvaliteetsest mittelagunevast silikoonmaterjalist. Veel üks hämmastav asi on see, et saate neid nukke selga panna ja mitte muretseda pleki pärast, sest seda saab kergesti seebi ja veega maha pühkida. Need on väga vastupidavad ja täiusliku hooldusega naudite neid kindlasti aasta või kauemgi.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 164 cm |
| Rindade joon | 89,5 cm |
| Vööjoon | 62 cm |
| Hip Line | 90 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Käe pikkus | 66 cm |
| Jala pikkus | 97 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Reie joon | 51 cm |
| Vasika joon | 34 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii























Arvustused
Ülevaateid veel pole.