Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 161 cm |
| Rind | 83 cm |
| Rist allapoole | 65 cm |
| Hip | 82 cm |
| Waitst | 59 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Käe pikkus | 49 cm |
| Käe pikkus | 20 cm |
| Jala pikkus | 80 cm |
| Suuline | 12 cm |
| Vaginaalne | 15 cm |
| Anus | 12 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Kaela ümbermõõt | 28 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
| Käe ümbermõõt | 22 cm |
| Reie ümbermõõt | 55 cm |
Nukugalerii


















Arvustused
Ülevaateid veel pole.