Kirjeldus
Temast
Kas olete kunagi näinud, et taskukohane seksnukk näeb nii seksikas ja ahvatlev välja? Populaarne seksnuku tasuta näidis ei saa kunagi! Melena doll sex mex on odav, kuid ülimalt realistlik naiste FF7 aerith seksnukk. Mida seal mitte armastada, eriti kui tissid ja tagumik on nii suured ja nõtked, et teda kutsutakse seksnukuks jiggling comprar ja cocks dp seksnukuks.
Naissoost nuku anime sugu on erakordselt pehme inimliku nahaga. Tema imeilus nägu ja keha on valmistatud tippkvaliteetsetest hüpoallergilistest materjalidest, mis muudab ta inimestega kokkupuuteks ohutuks.
Selle seksika pärisnuku tellimisel on teil kõik võita. Teie seksuaalelu muutub palju põnevamaks ja intensiivsemaks. Pole vahet, kas otsite saatana-seksnukku, seksnukku Freddy Mercuryt või seksi armastavat Aiko-nukku. Ta on mitmekülgne. See on teie võimalus saada sama veider armastav partner kui sina!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rind | 60 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 84 cm |
| Käe pikkus | 47 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.