Beschreibung
Über sie
Have you ever seen an affordable sex doll look this sexy and appealing? The popular sex doll free sample could never! The Melena doll sex mex is a cheap yet superior realistic female FF7 aerith sex doll. What’s there not to love, especially with tits and ass so large and supple that she’s called the sex doll jiggling comprar and cocks dp a sex doll.
The female doll anime sex has extraordinary soft humanlike skin. Her gorgeous face and body is manufactured using top quality hypoallergernic materials, making her safe for human contact.
You have everything to gain by ordering this sexy real doll. Your sexual life is about to get a lot more exciting and intense. It doesn’t matter if you’re searching for satan sex doll, sex doll Freddy mercury, or Aiko doll love sex. She is versatile. This is you chance to have a loving partner as freaky as you!
Maße
| Material | TPE |
| Höhe | 157cm |
| Büste | 60cm |
| Taille | 52cm |
| Hüfte | 84cm |
| Armlänge | 47cm |
| Fuß | 21cm |
| Reingewicht | 32kg |
| Mündliche Tiefe | 13cm |
| Vagina-Tiefe | 18cm |
| Anale Tiefe | 16cm |
Puppengalerie












Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.