Descripción
Sobre ella
Let me present you Jasmine, the best example of a real-life sex doll which you have ever seen. This real hyper realistic sex doll is the perfect fantasy companion hand made with extreme deliberation. House Episode Sex Doll is derived from the provocative stereotype of the famous show’s character and her derriere accompanied by curvilinear lips that will hypnotize you. Manufactured out of TPE material that gives an authentic touch and feel for the users, Jasmine is to provide enhanced music and bass. Her flexible joints permit many positions while the soft material guarantees the utmost comfort when in use.
The second splendid piece of our collection is Meli Sex Doll – that promises to meet even the highest standards. She has fine facial features and erotically appealing slim body build that make her to exude charm that no doll would offer.
Take your ‘romantic encounters’ to another level by using these beautiful dolls made by masters of the game who know that nothing should come in the way of a satisfying, fulfilling and always satisfying sexual tryst.
Dimensiones
| Material | TPE |
| Altura | 158cm |
| Busto superior | 70cm |
| Debajo del busto | 62cm |
| Cintura | 50cm |
| Cadera | 70cm |
| Pierna | 78cm |
| Pie | 19cm |
| Profundidad de la vagina | 17cm |
| Profundidad anal | 17cm |
| Profundidad bucal | 12cm |
| Peso neto | 30kg |
Galería de muñecas























Valoraciones
No hay valoraciones aún.