Descripción
Sobre ella
What’s the harm if a guy fucks a sex doll’s mouth? This Japanese, talking sex doll is one of the best in her league. If you have never had sex with a big-breasted sex doll that also had the ability to speak, you are truly missing out. The adorable love doll is one of the pro-TPE sex dolls, beloved by many and hated by none. Unlike the Dhgate real sex dolls, this love doll is flexible and soft-skinned and will contort like it is a Pokemon Eevee sex doll. Besides, this love doll is as diplomatic as a male Obama sex doll, so you will get all you want along with easy conversation. She may be sex doll 9618, but that’s definitely not her final position on the totem pole. There is no Larah Kraft sex doll that could even attempt to compare to her at all.
Dimensiones
| Material | Cabezal de TPE + Cuerpo de TPE |
| Altura | Copa D de 160 cm |
| Hombro | 33cm |
| Parte superior del pecho | 86cm |
| Pecho inferior | 58,5 cm |
| Cintura | 53cm |
| Cadera | 83cm |
| Circunferencia del muslo | 45,5 cm |
| Cincha de pantorrilla | 27,5 cm |
| Longitud de la pierna | 85cm |
| Longitud de los pies | 22cm |
| Peso neto | 33,5 kilos |
| Profundidad de la boca | 12cm |
| Profundidad de la vagina | 18 cm |
| Profundidad anal | 16cm |
Galería de muñecas




















Valoraciones
No hay valoraciones aún.