Beskrivelse
Om hende
En af fordelene ved den voksne kærlighedsdukke er, at du kan tage den med overalt, især de oppustelige. En nøgen dukke vil tjene det formål at give dig en orgasme under coitus. Hendes fisse føles varm at røre ved, og hendes klitorisområde har en ophidset farve.
Vores flotte sexdukke kommer med mulighed for tilpasning. Du kan vælge, hvordan din dukke ser ud til mindste detalje. Den virkelige sexdukke nøgen cutie har fornøjelseshuller. De er nyttige under oral og analsex.
Hver del af den nøgne sexdukke blev lavet til at glæde mænd. Prøv at modtage et sexdukke-håndjob og se dig selv dunkende af frigivelse. Denne voksne kærlighedsdukke elsker dig tålmodigt og føles næsten ægte. De nye sexdukker på tilbud kommer med numser, afrundede bryster og stramme fornøjelseshuller. Med disse funktioner vil dine orgasmer blive ved med at rulle ind.
Som sexdukkeejer kan du få din rigtige fandedukke til at spille udklædningsspil. Det er lige meget hvilket kinky outfit du vælger, hun vil stadig have den sexappeal. Indtil videre har realistiske sexdukker tjent folk og fået mange gode anmeldelser. Kærlighedsdukker er perfekte til at vække din seksuelle appetit.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 94 cm |
| Talje | 49 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Arm | 50 cm |
| Ben | 83 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.