Beskrivelse
Om hende
Vil du kneppe en DC-stjerne? Mød Harley Quinn sexdukken. Med sin energiske, spontane natur er denne sexdukke ligaer fra sine medsexdukker. Hun er legesyg og vittig; meget meget varmt. Den langhårede dukke bærer sine lokker i to pigtailtotter farvet blå og rød. Harley er en lille sexdukke, og den kan bære en kort afskåret top, hvor der står "Daddy's little girl", som kun tjener til at fremvise hendes muntre bryster og fleksible krop.
Lavet af det blødeste materiale, denne sex-dukke i silikone er smidig og meget lydhør over for berøring, og da Harley er udstyret med et fyldigt skelet, ser denne realistiske sexdukke ikke kun menneskelig ud, men kan bøje og dreje bedre end mange af hendes dukker. , gør alt arbejdet og sparer din ryg. Hun er lige så eventyrlysten som sin berømthedskarakter og søger at lære et nyt trick. Eller syv.
Findes udelukkende på sexdukker UK, denne kærlighedsdukke har to funktionelle huller, en stram røv og en sexet vagina. Harley kan ikke fungere som en blowjob-dukke, da hun ikke har nogen mund, men hun lover dig et hårdt og aggressivt kneb med sin fisse – eller hvis du mærker det, hendes røv.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 114 cm |
| Benlængde | 79 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 50 kg |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.