Beskrivelse
Om hende
Dette er en unik sexdukke lavet til at passe til de højeste kvalitetsniveauer. Det betyder, at denne smukke ægte dukke i naturlig størrelse fra en sexdukkeleverandør i naturlig størrelse er den perfekte dukke til dine fantasier.
Derfor, hvis du er på udkig efter dukke med penis sex voksen dukke. Så behøver du ikke spekulere på, hvem der er ryan davis sexdukke. Dette er fordi denne fleshlight er den samme som sexdukke med de bedste premium funktioner.
Moorever, der har lesbisk sex med ægte dukkepornodukke, lover at føle sig tæt på den ægte vare så meget som muligt. Takket være en velstruktureret smidig, blød og glat hud. Ud over ægte dukke-sexkuponer, teksturer, der kan mærkes i enhver kødfuld kurve. Ægte sexrobotdukkekøb aktiverer din ordre, og om få dage kan du også sige farvel til seksuel frustration. Dette betyder, at kyllinger laver ægte sexdukke for at imødekomme dine unikke seksuelle fantasier.
Dimensioner
| Nettovægt | 28,6 lbs / 13 kg |
| Bruttovægt | 36,42 lbs / 16,52 kg |
| Vaginal længde | 6,69 tommer / 17 cm |
| Anus Længde | 6,29 tommer / 16 cm |
| Øvre Buste | 29,92 tommer / 76 cm |
| Under Bust | 21,26 tommer / 54 cm |
| Hofteomkreds | 27,56 tommer / 70 cm |
| Taljeomkreds | 19,68 tommer / 50 cm |
| Benomkreds | 15,75 tommer / 40 cm |
| Benlængde | 7,09 tommer / 18 cm |
| Siddehøjde | 17,72 tommer / 45 cm |
| Hoftebredde | 16,54 tommer / 42 cm |
Dukkegalleri



















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.